Aktualności Emitel otrzymał godło „Inwestor w Kapitał Ludzki”

30.11.2018

Godło „Inwestor w Kapitał Ludzki” to pierwszy w Polsce program nagradzający firmy za prowadzoną politykę personalną. Tytuł przyznawany jest na podstawie badania opinii samych pracowników.

Przyznanie godła oznacza, że Emitel dołączył do prestiżowego grona Laureatów, którzy spełniają najwyższe standardy z zakresu realizowanej polityki HR i jednocześnie działania te są dostrzegane i docenianie przez pracowników.

Od 4 lat Emitel bada poziom zaangażowania i satysfakcji pracowników w anonimowej ankiecie Emipuls. W edycji 2018 roku udział wzięła rekordowa liczba pracowników – 87,4 %. Aż 91,6% z nich na pytanie o satysfakcję z pracy udzieliło pozytywnej odpowiedzi. To właśnie wyniki Emipuls stały się podstawą przyznania godła „Inwestor w Kapitał Ludzki”

„Cieszymy się, że wyniki badania Emipuls zostały dostrzeżone przez Kapitułę tak ważnej nagrody jak „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Satysfakcja pracowników jest jednym z filarów, oprócz dbania o środowisko naturalne i dobre relacje z lokalnymi społecznościami, działania spółki Emitel. Radość jest tym większa, że pracownicy tak licznie biorą udział w Emipuls i tak dobrze oceniają współpracę z władzami spółki i działem HR. A przede wszystkim chcą u nas pracować.” – mówi Anna Goleniowska, dyrektor Biura HR Emitel S.A

Godło „Inwestor w Kapitał Ludzki” przyznawane jest od 2002 roku. Jest pierwszym i jedynym programem całkowicie opierającym się na opinii pracowników. Dotychczasowymi laureatami byli między innymi: Link4, Fedex Express, Bricoman, czy Man.