Oferty pracy Technik Telekomunikacji

Miejsce pracy: Poznań

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w stale rozwijającej się branży telekomunikacyjnej? Chcesz poznać tajniki technologii światłowodowych? Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu!

Zadania:

  • budowa przyłączy światłowodowych, wykonywanie tras kablowych;
  • budowa kanalizacji pierwotnej i wtórnej, przewierty, montaż skrzynek itp.;
  • wprowadzanie kabli światłowodowych do kanalizacji;

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się narzędziami elektrotechnicznymi;
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność,
  • pozytywne myślenie;
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;

Mile widziane:

  • doświadczenie w przy budowie sieci światłowodowych;
  • uprawnienia do pracy na wysokości;
  • uprawnienia do obsługi minikoparki;
  • umiejętność obsługi maszyn związanych z pracami ziemnymi;
  • uprawnienia SEP do 1 kV;
  • prawo jazdy kat. B;

Oferta:

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • szkolenia zapewniające rozwój;
  • udział w ambitnych projektach dla liderów rynku telekomunikacyjnego;