Udostępnij:

Emitel zapewni nowoczesny, kompleksowy system wewnętrznej instalacji wzmacniającej dostępność usług operatorów komórkowych w jednej z najbardziej oczekiwanych inwestycji w Warszawie. Umowa zakłada opracowanie projektu radiowego i projektów wykonawczych, realizację inwestycji, w tym wykonanie prac formalno–prawnych oraz utrzymanie systemu.

W nowopowstającym kompleksie biurowo-handlowo-usługowym Elektrownia Powiśle, Emitel wykona zaawansowaną technicznie usługę zwiększającą zasięg telefonii komórkowych w trzech budynkach biurowych, a także w części handlowej i  gastronomicznej. W kolejnym etapie rozbudowy inwestycji Emitel wzmocni sygnał komórkowy także w hotelu. Dzięki temu osoby korzystające z telefonii komórkowej wewnątrz budynków będą miały zapewniony bardzo dobrej jakości sygnał.

Emitel będzie właścicielem instalacji, dlatego wszelkie kwestie formalne związane z uzgodnieniami, projektowaniem, uzyskaniem odpowiednich zezwoleń oraz cały koszt utrzymania odpowiedniego stanu technicznego są po stronie spółki. Będzie to jedna z większych instalacji wewnętrznych, tzw. indoor, zrealizowanych przez Emitel w ciągu ostatnich lat, ale nie pierwsza w portfolio spółki. W ostatnim czasie Emitel zbudował innowacyjny system DAS na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Było to pierwsze takie rozwiązanie w obiekcie sportowym w Polsce i jedno z pierwszych w Europie.

Elektrownia Powiśle to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, w którym klienci znajdą unikatowe marki modowe, pop-up i concept store’y, jakich dotąd w Polsce jeszcze nie było, restauracje serwujące kuchnię z wielu zakątków świata oraz pierwszy w Polsce innowacyjny koncept Beauty Hall. Będą mogli także doświadczyć niezapomnianych emocji i wrażeń podczas licznych wydarzeń organizowanych w przestrzeni Elektrowni.