Udostępnij:

Miesięcznik gospodarczy „Home & Market”, w którym publikowane są między innymi zestawienia i analizy branżowe oparte na wynikach finansowych największych firm, od niemal 25 lat przyznaje nagrody Menedżer Roku.

Menedżer roku to projekt, w którym prezentowane są sylwetki menedżerów, którzy w ocenie miesięcznika zasługują na miano wyjątkowych: wyprzedzają potrzeby rynku, kreują biznesową rzeczywistość, dbają o płynność finansową zarządzanych przez siebie firm, ich nieustanny rozwój i z troską podchodzą do obecności przedsiębiorstw w otoczeniu społecznym. Kapituła przyznała ten tytuł między innymi Andrzejowi Kozłowskiemu – Prezesowi Zarządu Emitel S.A.

Uzasadnieniem przyznania tej nagrody Andrzejowi Kozłowskiemu jest wzmacnianie jakości oferty telewizji naziemnej oraz zachowanie ciągłości emisji telewizji i radia oraz komunikacji bezprzewodowej dla wielu służb i instytucji państwowych w czasie kryzysu pandemicznego przy zachowaniu dbałości o zdrowie i życie pracowników Emitel S.A.

– W sytuacjach krytycznych kluczowe jest utrzymanie ciągłości świadczenia usług. Mieliśmy świadomość jak ważna jest praca naszych inżynierów, aby utrzymać niezakłócone nadawanie programów radiowych i telewizyjnych, a także systemów komunikacji dla kluczowych służb i instytucji państwowych – powiedział Andrzej J. Kozłowski w krótkim wywiadzie dla miesięcznika Home&Market.

W gronie laureatów znaleźli się czołowi przedstawiciele największych firm w Polsce, w tym między innymi Zbigniew Jagiełło – Prezes Zarządu PKO Bank Polski, Agnieszka Kłos – Prezes Zarządu Provident Polska, Andrea Simoncelli – prezes Zarządu Generali T.U.,  Daniel Obajtek – Prezes PKN Orlen.

Serdecznie gratulujemy tytułu Menedżera Roku 2020 Prezesowi Emitel oraz wszystkim nagrodzonym Menedżerom!